תפריט האתר
מחשבון ודפי חשבון של אדם שזקוק להלוואה מיידית

הלוואה מיידית

אנו נתקלים באירועים ומטרות שונים בלתי מתוכננים במהלך חיינו, ואלה לרוב גורמים לנו לחרוג מהשגרה הפיננסית שלנו. כדי שנוכל לממש את אותם האירועים, להגשים את אותן מטרות ולהתגבר על אותן התקריות יש לעיתים צורך להיעזר בהלוואות מיידיות שניתנות במהירות וללא פרוצדורות ארוכות ומתישות.

 יתרונות הלוואה מיידית

הלוואות מיידיות הן סוג נפוץ ומשמעותי של מקור מימון מיידי, וישנם שני יתרונות בולטים:
* הלוואה מהירה – כשמה כן היא, האפשרות לחתימה ללא ערבים באופן פשוט ומהיר המסתיים תוך זמן קצר.
* הלוואה לשכירים ועצמאיים כאחד – הלוואה מיידית אינה ייחודית למגזר עובדים מסוים, והיא מתאימה לכולם.

כיצד לוקחים הלוואה כזו?

בניגוד להלוואות שונות וספציפיות המוצעות למגזרים מסוימים (כמו למשל הלוואות לשכירים), את ההלוואה המיידית כל אדם רשאי לבקש: בין אם מדובר בתוספת להון התחלתי הקיים כבר ברשותכם, ובין אם מדובר במימון מלא של אירוע – הכל בגדר האפשר.

חברת מאני טיים מציעה לכם שירות מתן הלוואות מיידיות בדיוק לצרכים האלו, בלי תהליכים ארוכים ובלי ערבים. בין אם אתם שכירים או עצמאיים תוכלו ליצור קשר עם המוקד הטלפוני שלנו ולהגיש מספר טפסים שזמינים לכל אחד, לשכירים – 2 תלושי משכורת אחרונים, תדפיסי בנק של שלושה חודשים אחרונים וצילום תעודת זהות וספח ולעצמאיים – שני דוחות מע"מ אחרונים, תדפיסי בנק של שלושה חודשים אחרונים וצילום תעודת זהות וספח.
ברגע שכל הטפסים יגיעו למוקד שלנו וההלוואה תאושר – הכסף אצלכם עם שליח תוך שעה! שכירים יכולים לקבל עד 15000 ש"ח ואילו עצמאיים יכולים לקבל עד 30000 ש"ח.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 9690* או בטופס שבאתר ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.