תפריט האתר
זוג מקבל הלוואה חוץ בנקאית

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות אקספרס, אשר ניתן לקבלן ללא ערבים וללא ביטחונות. אלו הן למעשה הלוואות לכל מטרה, וכל אדם זכאי לבקש הלוואות אלו, מכל המגזרים – שכירים או עצמאיים, מועסקים ומעסיקים.
הלוואות בלי בנק הן הלוואות מהירות במיוחד, וניתנת ברגע אחד. הלוואת האקספרס מותאמת ללקוח באופן אישי והוא זוכה לתמיכה ולליווי פיננסי מקצועי.

הלוואות חוץ בנקאיות זה מאני טיים

הלוואות חוץ בנקאיות כדוגמת הלוואות האקספרס הן בעלות תנאים משתנים. התנאים והריביות לרוב נקבעים לפי יכולת ההחזר ומותאמות בצורה אישית ללקוח. אנו בחברת מאני טיים מציעים לשכירים הלוואות של עד 15 אלף ש"ח ולעסקים – עד 30 אלף ש"ח. ההלוואות שלנו ניתנות לכל מטרה, החל מלימודים וחתונה ועד לרכישת ציוד והרחבת העסק. ההלוואות ניתנות ללא ערבים ובתוך שעה מרגע קבלת האישור להלוואה – הכסף מגיע עד אליכם עם שליח.

הלוואות חוץ בנקאיות קטנות או גדולות

הלוואות חוץ בנקאיות (לא שוק אפור) מתאימות כהלוואות בסכומים קטנים – סגירת חובות, טיול לחו"ל, אירועים קטנים, רכישת רכב משומש ועוד ויחד עם זאת, הלוואות אלה מתאימות גם לרכישות בסכומים גדולים יותר, בדומה להלוואות מיידיות, על מנת להשלים את המימון לאירועים כמו חתונה, מסיבות בר ובת מצווה שאת הפקתן הנכם מעדיפים לממן עם עזרה לטווח קצר או ארוך, רכישת רכב חדש, מימון לימודים ופתיחת עסק – הם אירועים משמחים אך עם זאת לא בהכרח זולים.

באמצעות הלוואה חוץ בנקאית תוכלו להתחיל להגשים את חלומכם או למלא משאלות שעליהם תמיד חלמתם בצורה קלה ונוחה. אלו הן הלוואות לטווח קצר ולכן הרבה פעמים עדיפות על הלוואות מסוגים אחרים המתאימות לצרכים שונים. לשם כך, יש לבחון את האפשרות המתאימה לכם ביותר ולפיכך להגיש בקשה להלוואה על פי המצב הפיננסי שבו אתם נמצאים.

מה צריך לבקשת הלוואות בלי בנק?

על פי רוב, הלוואות אלה נועדו לתקופות קצרות יחסית של מספר חודשים. על מנת לבקש הלוואת אקספרס, יש להציג תלושי שכר או הוכחות השתכרות אחרות, יחד עם תדפיסים של פעילות בחשבון הבנק ומצבו הנוכחי, תעודת זהות או צילומה.

זקוקים להלוואה חוץ בנקאית? השאירו פרטים בטופס המצורף באתר והמומחים של מאני טיים ישמחו לסייע לכם בקבלת ההלוואה המתאימה לכם.