תפריט האתר
סטודנטית יושבת מול לפטופ עם כרטיס אשראי ביד

הלוואות לסטודנטים

לסטודנטים יש צרכים רבים במהלך שנות הלימודים לתואר – תשלום שכר לימוד, שכר דירה, מחייה, ספרי לימוד ועוד ופעמים רבות סטודנטים זקוקים לסיוע של מימון חיצוני על מנת לצלוח את תקופת הלימודים בצורה המיטבית.

יש מספר רב של אופציות עבור הלוואות לסטודנטים, בין אם מדובר בהלוואות בפריסה נרחבת, הלוואות ללא ריבית והצמדה בתשלום שוברי שכר הלימוד, או הלוואות לסטודנטים באופן כללי – לכל הלוואה התנאים המיוחדים לה ומומלץ לבדוק כל אחת בקפידה על מנת שתתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

הלוואות לסטודנטים בחברת מאני טיים

ההלוואות של סטודנטים ניתנות בתנאים מיוחדים גם כן, ובהטבות שנועדו להקל על הסטודנט. תוכלו למצוא הצעות להלוואות סטודנטים שונות בבנקים השונים, וכן בחברות שונת המציעות הטבות ייחודיות לסטודנטים, בהתאם למצבם הרגיש. חברת מאני טיים – המובילה בשוק ההלוואות המהירות, מציעה הלוואות מהירות לסטודנטים ללא ערבים בסכום של עד 15000 ש"ח. מרגע אישור ההלוואה תקבלו את הכסף בתוך שעה ואת החזר התשלומים תוכלו לבצע באמצעות פריסת שיקים של עד 18 תשלומים.

אם אתם סטודנטים וזקוקים להלוואה מהירה כל שעליכם זה להתקשר למוקד שלנו בטלפון 9690* או להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס שבאתר והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם לצורך מתן ההלוואה המתאימה לכם.