תפריט האתר
יועץ כלכלי מעניק הלוואה ללקוחה

הלוואות

ישנו מספר רב של סוגי הלוואות בבנקים השונים. ההלוואות משתנות מאחת לשניה בהתאם למצב הפיננסי של המבקש, או עבור המקרים הספציפיים עבורם נדרשים לקחת הלוואה. כך למשל, תנאיה של הלוואה עבור אירוע כמו חתונה יהיו שונים מתנאיה של הלוואה עבור פתיחת עסק או רכישת דירה. כמו כן, התנאים הם שונים כאשר הלווה הוא חייל, סטודנט, שכיר או עצמאי וכן הלאה. ההלוואות מותאמות ללקוחות שונים, ולמצבם הפיננסי בכל בנק.

הלוואות מהירות חוץ בנקאיות

מכיוון ששוק ההלוואות הוא גדול ופתוח, ההלוואות בכל בנק אינן "סגורות" בהכרח עבור לקוחות אותו הבנק בלבד, אלא מיועדות עבור לקוחות כל הבנקים – וזאת על מנת לאפשר ללקוחות השונים להכיר את הבנק באמצעות תנאי ההלוואות שלו. עובדה זו מאפשרת בדיקה רחבה של תנאי ההלוואות המשתנים מבנק ולבנק, ולבחון כל אחד מהם בהתאם לצרכים האישיים של הלווים. בנוסף להלוואות בנקאיות ישנן גם הלוואות חוץ בנקאיות שניתנות על ידי גופים שונים שמציעים אפשרויות מימון נוספות.

הלוואות מיידיות והלוואות מיידיות במזומן

הלוואות אלה נקראות גם הלוואות אקספרס, אשר ניתן לקבלן ללא ערבים וללא ביטחונות. אלו הן למעשה הלוואות לכל מטרה, וכל אדם זכאי לבקש הלוואות אלו. בחברת מאני טיים אנו מציעים לכם שירות מתן הלוואות מהירות ונוחות במיוחד אשר ניתנות בתוך שעה מרגע אישור מתן ההלוואה. המומחים שלנו במוקד הטלפוני ישמחו לסייע לכם בתהליך קצר, כל שעליכם יהיה לעשות זה לשלוח מספר טפסים בסיסיים (לשכירים צילום ת.ז. וספח, תדפיסי חשבון בנק ותלושי משכורת ולעצמאיים צילום ת.ז. וספח, דו"חות מע"מ לחודשיים האחרונים ותדפיסי חשבון בנק) ולקבל את ההלוואה. שכירים יכולים לבקש עד 15 אלף שקלים ועצמאיים יכולים לבקש עד 30 אלף שקלים. את החזר ההלוואה מבצעים על ידי פריסה של שיקים – עד 18 תשלומים.

 

מחפשים הלוואה משתלמת? זקוקים לסיוע? המומחים של מאני טיים ישמחו לעזור לכם, כל שעליכם לעשות זה להתקשר אלינו למספר 9690* או למלא את הטופס שבאתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.