תפריט האתר
אדם חותם על שיקים לצורך החזר הלוואה

הלוואות בשיקים

ישנן מספר דרכים להחזיר הלוואות: באמצעות הוראת קבע בבנק, באמצעות כרטיס אשראי ובאמצעות שיקים.

הלוואות בשקים הן הליך שיכול להיות נוח מאד לרבים מאיתנו, למשל במצבים בהם אין לכם כלל כרטיס אשראי, או שהמסגרת בכרטיס כבר נוצלה ואין לכם יכולת להחזיר את ההלוואה.

חברת מאני טיים להלוואות חוץ בנקאיות מאפשרת לכם לקחת הלוואות בשקים, זאת לאחר בדיקה שמוודאת שאנכם לקוחות מוגבלים בבנק.

הלוואות דרך שיקים

אם לקחתם אי פעם הלוואה מהבנק, אתם יודעים שהדך להחזיר אותה היא באמצעות הוראת קבע בחשבונכם, ממנו נפדה מדי חודש סכום ההחזר החודשי.

ברגע שלקחתם את ההלוואה, מצטמצמת לכם המסגרת בעובר ושב, כאשר בכל חודש מתפנה מעט מקום במסגרת זו, לאחר ששולם עוד תשלום כנגד ההלוואה.

כשמדובר על הלוואות חוץ בנקאיות, הדרך להחזיר את ההלוואה היא באמצעות שקים שלא מצמצמים לכם את מסגרת האשראי ונפדים מדי חודש לפי מספר החודשים שנקבע מראש ביניכם לבין החברה.

זהו הליך נוח ומהיר, שמאפשר קבלה של הכסף באופן מיידי ובתמורה אתם נותנים שקים שייפדו מדי חודש.

הלוואות חוץ בנקאיות בצקים

אתם תגלו כי הלוואות חוץ בנקאיות בצקים הן הליך שמקובל בקרב חברות חוץ בנקאיות, שלא רוצות להכנס לכם לחשבון הבנק או להכביד על כרטיס האשראי שלכם.

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי אם לקחתם הלוואות חוץ בנקאיות בצקים, חשוב שיהיה להם כיסוי, מאחר וצ'ק שאינו מכובד נחשב לעבירה.

הלוואות כנגד צ'קים

אז איך זה עובד? אתם פונים לחברה החוץ בנקאית בבקשה להלוואה. החברה מבצעת בדיקה זריזה שמוודאת שאינכם לקוחות מגבלים בבנק. אם הנכם כאלו, לא תאושר לכם ההלוואה, גם מהסיבה שלקוח מוגבל אינו יכול לעשות שימוש בצ'קים.

לאחר וידוא הפרטים ואישורם, מוקמת לכם ההלוואה ומגיעה עד אליכם, ללא טפסים מיותרים וללא בירוקרטיה וסחבת. מאחר ואילו הן הלוואות כנגד צ'קים, במעמד קבלת כספי ההלוואה אתם תמסרו את הצ'קים לפי מספר התשלומים שסוכם.

עם חברת מאני טיים ניתן לפרוס את הצ'קים עד לשמונה עשר תשלומים, תקופה שמאפשרת לכם להחזיר בנחת וללא לחץ את ההלוואה.

הלוואות פרטיות בצ'קים

חברת מאני טיים היא גוף פיננסי חוץ בנקאי מהוותיקים והיציבים בארץ. החברה מספקת הלוואות פרטיות בצ'קים, בסכום של עד חמישה עשר אלף ₪ לפרטיים ועד שלושים אלף ₪ לעצמאים. ההחזר הוא כאמור באמצעות צ'קים.

יתרון בולט בהחזר כזה הוא היכולת שלכם לקבוע את התאריך בו ייפדה הצ'ק, כך שתוכלו לבחור ביום בו נכנסת לכם משכורת או בכל תאריך שהוא נוח לכם ואתם יודעים שבאותו המועד הצ'ק יכובד ללא כל בעיה ואי נעימויות.

הלוואות עם צ'קים

יש לכם פנקס צ'קים ואין לכם כרטיס אשראי? מצוין. תוכלו לקחת הלוואות עם צ'קים מחברת מאני טיים, חברה פיננסית בולטת וידועה בארץ, המספקת הלוואות מהירות בתנאי החזר נוחים.

אם אתם מחפשים הלוואות, זה הזמן לפנות לחברת מאני טיים ולקבל הצעות מגוונות להלוואות מהירות, נוחות ועם פריסת תשלום באמצעות צ'קים

לקבלת מידע נוסף והצעות לקבלת הלוואות עם שקים מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונשמח לחזור אליכם במהירות ולסייע לכם.