תפריט האתר
אדם רוכב על אופנוע שרכש באמצעות הלוואה

הלוואות לקניית אופנוע

חולם על אופנוע וחסר לך המימון להגשים אותו? אתה יכול להגשים אותו בקליק אחד.

מאני טיים, חברה פיננסית חוץ בנקאית תסייע לך עם הלוואות לקניית אופנוע, בתנאים נוחים ובהליך פשוט ונוח.

הלוואות לרכישת אופנוע

לרבים מאיתנו יש את החלום הזה לקנות אופנוע, להתנייד בקלות בפקקים ולצאת לטיולים בסופי שבוע. אבל תמיד יש משהו יותר דחוף, יותר חשוב, ומי בכלל מבטיח שהבנק שישמע את המילה "אופנוע", יסכים לתת לך הלוואה?

מהיום די להתלבטויות! עם מאני טיים, חברה פיננסית חוץ בנקאית, יציבה, אמינה ועם מוניטין גבוה, תוכל לקנות את האופנוע שכל כך חלמת עליו.

איך זה עובד? ממלאים את הפרטים באתר מאני טיים ועם הסכום הרצוי להלוואה. שים לב שסכום הלוואה מקסימלי הוא חמישה עשר אלף ₪ לפרטיים.

אם אתה מעוניין ברכישת אופנוע לצרכי העסק שלך, כלומר אתה עצמאי, הסכום המרבי להלוואה הוא שלושים אלף ₪.

חברת מאני טיים מבצעת בדיקה זריזה שמטרתה לוודא שאינך לקוח מוגבל בבנק. במקרה כזה לא תאושר לך ההלוואה. אם הכל תקין, זמן ההמתנה מרגע אישור ההלוואה ועד קבלתה הוא עניין של שעות ספורות. לא רק זאת, את הכסף מביא לך שליח עד הבית.

הלוואה נוחה ומהירה

היתרון הבולט של הלוואה באמצעות מאני טיים הוא מוטיב הזמן. מרגע אישור הבקשה להלוואה לקניית אופנוע אתה פשוט מקבל אותה באותו היום, בלי בירוקרטיה, בלי סחבת ובלי הקשחת עמדות, כפי שקורה לעתים קרובות בבנק, שעלול גם לסרב לבקשת ההלוואה שלך כליל.

את ההלוואה ניתן להחזיר בפריסת צ'קים של עד שמונה עשר תשלומים,פרק זמן נוח לכל הדעות, שלא מכביד על הכיס בהחזרים החודשיים.

אם כך, נחסך לך זמן יקר, גם בחיפושים אחר מקורות מימון אחרים מלבד הבנק, אתה מקבל מענה מהיר והכסף בדרך אליך. כמו כן אינך נדרש להעמיד ערבים או בטחונות, כאשר הצ'קים האישיים שלך משמשים להחזר ההלוואה.

אז מה נותר לעשות? למלא את פרטיך בטופס שבאתר, בהליך קצרצר ובקליק אחד ולקבל מענה מהיר לבקשת הלוואה לקניית אופנוע.