תפריט האתר
זוג יושב מול מחשב ומחפש הלוואה לחגים

הלוואות לחגים

תקופת החגים מגיעה וקשה לך עם ההוצאות? זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא פתרונות מימון נוחים, אפשריים והוגנים. חברת מאני טיים תשמח להציע לך הלוואות לחגים באופן שיאפשר לכם גם לחגוג כפי שחלמתם וגם להחזיר את ההלוואה בנוחות ובקלות.

הלוואות לחגים לעובדי מדינה

יכול להיות שאתה עובד ומרוויח היטב,  אולי אפילו עובד מדינה, אולם לכולנו מגיע הזמן הזה, כמו תקופת החגים, בהם ההוצאות מתגברות והמשכורת לא מספיקה. עם מאני טיים, החברה המובילה בשוק מתן ההלוואות המהירות החוץ בנקאיות, ובמיוחד אם אתה בקטגוריה של עובדי מדינה, המקבלים משכורת קבועה, תוכל למצוא מגוון הלוואות ללא ערבים בתנאים נוחים – עד 15000 אלף ש"ח לשכירים עם החזר חודשי של עד 18 שיקים בתנאי ריבית אטרקטיביים כאשר בדיקת הבקשה היא מהירה מאד ויכולה להיות מאושרת בתוך שעה בלבד מרגע קבלת המסמכים הדרושים.

 

הלוואות לחג הפסח

אחד החגים בו ההוצאות הן גדולות במיוחד הוא חג הפסח. הסיבה לכך היא אורכו של החג, נמשך שבעה ימים, ההגבלות המיוחדות על האוכל הכשר והחופשה הארוכה שיש לילדים בגנים ובבתי הספר. בתקופה זו נוסעים רבים לטייל, בארץ או בחו"ל ובמגזר החרדי העול הוא אפילו כבד יותר, בשל גודל המשפחות.

אין צורך להתייסר או להתחבט בשאלות מה לעשות, אלא פשוט להגיש בקשה שתיבדק מיידית. במידה ואושרה, הכסף יכול להגיע ישירות לביתכם בתוך זמן קצר.

הלוואות ליום העצמאות

רוצה  לנסוע למספר ימי חגיגה בחו"ל דווקא ביום העצמאות? מתכנן קמפינג על שפת הכנרת עם החברים הטובים? גם אם אין תקציב, תוכל תמיד להיעזר בהלוואה חוץ בנקאית של מאני טיים, חברה אמינה המוכרת כגוף פיננסי יציב, ומעניקה הלוואות לאחר בדיקה קצרה.

זה הזמן לחייג למוקד ההלוואות שלנו בטלפון 9690* או למלא את פרטיך בטופס שבאתר וליהנות מאפשרויות מימון חוץ בנקאי להלוואות לחגים תוך שעה מהרגע בו אושרה הבדיקה.