תפריט האתר
גבר ואישה בפגישה הנוגעת לקבלת הלוואה להשקעה

הלוואות להשקעה

צצה הזדמנות עסקית שאתה רוצה לקחת בה חלק? חסר לך הסכום, או חלק ממנו הדרוש להשקעה? אין טעם להתמהמה ולהתלבט. מאני טיים יספקו לך הלוואה זריזה במיוחד, אחרי בדיקת הזכאות שלך ואת הכסף תקבל ממש בפתח ביתך.

הלוואה מהירה להשקעה

אם עולה הצורך בכסף זמין ומהר, הבנק הוא לא תמיד הכתובת. הסיבות הן רבות, החל מצמצום מסגרת האשראי שלך, אולי אתה בכלל בחובה וחושש שהבנק יסרב, או ההתניות הנוקשות שהוא יציב לך כתנאי לקבלת ההלוואה.

אם אתה רוצה להשקיע, כפרטי או כעסק, אתה יכול ליהנות מהלוואה חוץ בנקאית, מהירה במיוחד ובתנאי החזר נוחים.

מאני טיים, חברה פיננסית חוץ בנקאית יציבה ומהימנה, מספקת הלוואות לכל מטרה, גם להשקעה. החברה בודקת אם אינך מוגבל בבנק ואם אינך כזה, אתה תקבל את ההלוואה ביום בו ביקשת אותה.

הלוואות לפרטיים הן עד לסכום של חמישה עשר אלף, ₪ ולעצמאים אפילו עד שלושים אלף ₪.

ההחזר מתבצע בפריסה נוחה של צ'קים פרטיים של הלווה וניתן לפרוס אותם עד שנה וחצי מיום קבלת ההלוואה.

הלוואות להשקעה ללא ערבים

כמה פעמים שמעתם מהבנק שכדי לקבל הלוואה נדרשים ערבים או בטחונות אחרים? וכמה פעמים לא רציתם לערב גורמים נוספים או הזמן דחק לכם?

עם מאני טים, חברה חוץ בנקאית שמספקת שירות מהיר במיוחד, אין צורך בבירוקרטיה, טפסים, ערבים או בטחונות, למעט הצ'קים שלך שישמשו להחזר. ברגע שבקשתך להלוואה אושרה, אתה מקבל אותה מבלי להתמהמה. קל, נוח ופשוט.

זהו פתרון שמספק מענה מיידי לכל מי שזקוק להלוואה בטווח זמנים קצר ומהיר, מה גם ששליח עם הכסף מגיע ישירות אליך.

אם יש השקעה שעומדת על הפרק וחבל לך לפספס אותה, חסוך בזמן יקר, בהתרוצצות אחר מציאת פתרון ושפוט מלא את פרטיך בטופס המקוון שבאתר ולאחר בדיקה זריזה ואישורה, הכסף כבר בדרך אליך.