תפריט האתר
חייל מילואים בשדה האימונים

הלוואות למילואימניקים

זקוק לכסף דווקא בזמן שיצאת למילואים? לא מספיק להגיע לבנק? זה הזמן להיעזר בפתרונות אחרים, מהירים ויעילים.

חברת מאני טיים מזמינה אותך למצוא פתרונות מימון חוץ בנקאיים באמצעות הלוואה מהירה שתגיע עד אליך בזמן קצר, לאחר בדיקה קצרצרה.

הלוואות לאנשי מילואים

מאני טיים היא חברה פיננסית חוץ בנקאית ומספקת הלוואות בתנאים ייחודיים, כמו למשל הבאת סכום ההלוואה עד לפתח ביתו של המבקש. ההלוואות ניתנות ללא צורך בערבים ובסכומים של עד 15 אלף ש"ח לשכירים ועד 30 אלף ש"ח לעצמאיים.

הליך אישור ההלוואה הוא קצר. החברה מקבלת ממבקש ההלוואה מספר מסמכים כגון צילום ת.ז. וספח, תלושי שכר ותדפיסי חשבון בנק ובודקת אם הפונה אינו מוגבל בבנק, זאת מאחר ולא ניתנות הלוואות למוגבלים בבנק. לאחר מכן, כאשר ההלוואה מאושרת, נשלח אליך סכום ההלוואה עם שליח בתוך שעה והחזר ההלוואה מתבצע בפריסה של עד 18 שיקים אישיים.

הלוואות לחיילי מילואים

חייל מילואים, מגיע לך לקבל הלוואה במהירות ובקלות ואין כל צורך והגיון להטריד את ראשך דווקא בתקופת המילואים בסוגיות אלו, מה גם שאין לך את הזמן לגשת לבנק, שאולי גם בכלל לא ייעתר לבקשתך.

אתה צריך למצוא גוף אמין, רציני ואחראי שמספק הלוואות חוץ בנקאיות, כמו מאני טיים, חברה פיננסית יציבה שפועל מהר, בלי בירוקרטיה וסחבת, בלי עדים וניירת. אנו פשוט בודקים, מעמידים את ההלוואה ומעבירים לך אותה באמצעות שליח

זה הזמן להיעזר בנו. מלא את פרטיך בטופס המצורף ותוך זמן קצר תקבל מענה בנוגע להלוואות למילואימניקים, או טוב יותר, שליח עם הכסף עד הבית.