תפריט האתר
בחורה מכניסה מטבח לקופת חיסכון

הלוואות ללא בטחונות וערבים

בעבר היה קשה יותר לקבל הלוואה במדינת ישראל שכן לא הייתה תחרות בתחום זה, מאחר והבנקים היו הגוף הפיננסי היחיד שהיה מורשה לתת הלוואות לציבור. כך, הבנקים דרשו קיומם של בטחונות כנגד הלוואות או לחלופין חתימה של ערבים המוכנים לשים עצמם כאחראים להחזר ההלוואה על ידי הלווה. כיום, ישנה תחרות גדולה בתחום ההלוואה, שכן גופים פיננסיים נוספים קיבלו אישור להציע הלוואות לציבור הרחב, לכן ניתן לקבל הלוואות ללא ערבים וללא בטחונות.

הלוואות ללא בטחונות וערבים

במידה ויש לך בטחונות, כמו בית או נכס בעל ערך גבוה מסוג אחר, לא תהיה לך בעיה לקבל הלוואה. בהנחה שאין לך נכסים ובטחונות, בוודאי לא תרצה לבקש מחבר או מכר שיחתום לך ערבות על הלוואה. אז איך בכל זאת תוכל לקבל הלוואה? במאני טיים תוכל לקבל הלוואה דיסקרטית בתנאים נוחים, בתנאי שאינך מוגבל בבנק ויש לך חשבון בנק מסודר ומשכורת שנכנסת באופן קבוע. כמובן שכל בקשה להלוואה נבחנת בנפרד, תוך בחינת יכולת ההחזר של מבקש ההלוואה.

במאני טיים תוכל לבדוק את זכאותך ללא כל התחייבות ובדיסקרטיות מלאה, על ידי מילוי הפרטים באתר. בתוך זמן קצר תקבל תשובה ובמידה ותהיה זכאי, תוכל לקבל הלוואה כנגד שיקים אישיים שלך, עד 18 תשלומי החזר. הגש בקשה להלוואה כבר היום וקבל תשובה מהירה.